Sitemizde Lida Ürünleri Satılmamaktadır.

Çok Zayıflatan Haplar

Çok zayıflatan haplar üzerine öğrenmek istediğiniz herşeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde detaylarını anlattığımız bu bilgiler sayesinde aradığınız konuda yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Çok zayıflatan haplar sayfamızı okuyarak;

  1. Çok zayıflatan haplar hakkındaki tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.
  2. Çok zayıflatan haplar için yazılan yorumları okuyabilirsiniz.
  3. Çok zayıflatan haplar deneyimlerinizi siz de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.

Sitemiz Lida ürünleri satılmamaktadır. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Bitkisel Zayıflama Kapsülü

Lida, % 100 doğal besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutucu olan Lida, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenlidir. Lida, içeriğinde kesinlikle kimyasal bileşim bulunmamaktadır.

Lida içeriğinde bulunan bu bitkiler uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve dinçlik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenir ve inanılmaz kuvvetli etkiye sahiptir.

Etken maddesi Uzakdoğu'da asırlardır özellikle yemeklerde zindelik amaçlı olarak işlenen "Yunnan Yosunu" olan Lida, şu an zayıflatıcı preparatlar arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Ürünü kullandıktan sonra besin alımına dikkat edildiği sürede herhangi bir şekilde diğer ürünler gibi kilolarınızı geri aldırmaz. Lida DaidaiHua Kapsülü sizi kilolarınızdan sonsuza kadar kurtardığından dolayı bu ürüne Mucize Ürün Lida adı verilmiştir..

Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Kimlerin Kullanması Sakıncalıdır?

Bu kapsülleri üreten firmanın beyanına göre; 19 yaşından küçük veya 60 yaşını aşkın, 3 kilogramdan az kilo fazlası bulunan, Aşırı sıvı tüketmesi sakıncalı olan, Metabolizması çekirdekli ve kabuklu yemişler veya içerikteki diğer bitkilere alerjik reaksiyon gösteren, Gebelik yada emzirme döneminde olan kimseler ile doktor kontrolünde ve tedavisi devam eden aşağıdaki rahatsızlıklara sahip kimseler: Her tür kalp rahatsızlığı, Damar sistemi rahatsızlığı, Hipertansiyon ve Migren hastaları kesinlikle bu ürünü kullanamazlar. Lütfen bu ürünü kullanımı esnasında yan etki gördüğünüzde kullanımı durdurunuz ve doktorunuza danışınız. Bilgilendirme mesajlarımız ürünün sağlığa zararlı olduğu için değil diğer hastalıklarla veya etkilerle tepkime gösterdiğindendir.

Nasıl etki yapar?

Evet bu ürün gerçek bir mucizedir.

İçeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen, aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Kapsüllerin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı bir etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişikliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışamamasıdır.

Kullanım süresine veya kullanım fazlalığına göre kilo atımı yapılmamaktadır. Sizin bünyenizde bulunan ve yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı, yakılabilen yağlarınıza göre aylık kilo vermeleriniz değişmektedir.

Eğer ilk bir kaç günde kilo veremez iseniz bunu bir başarısızlık olarak nitelendirip kürü kesinlikle kesmeyiniz. Kür süresi içinde ara vermemeye dikkat ediniz.

Ürünü kullanırken spor desteğini şart olarak görmeyiniz, sadece başarınızın daha hızlı olmasını sağlayabilmeniz için bizim önerimizdir.

Sizi sadece var olan kilolarınızdan kurtarır. Sağlıklı bir yaşam için lütfen besin alma alışkanlığınıza ve spor yapmaya önem gösteriniz.

Yan etkisi var mıdır? Çok Zayıflatan Haplar

Ürünü daha önce kullanan kimselerde görülen genellikle azami ilk 5-10 günlük periyodda rahatsız edici olmamak kaydıyla geçici veya yanlış kullanım sonucu ortaya çıkmış yan etkilerdir. Belirlenen yanetkileri aşağıdaki gibidir..

* Baş dönmesi
* Ağızda kuruluk
* Mide bulantısı
* Hafif ve kısa süreli palpitasyon
* Bağırsak tembelliği
* Uykusuzluk

Ürünü kullanırken kahve kullanımını azaltarak kalp çarpıntılarına engel olabilirsiniz. Ürünü kullandığınızda aşırı alkol kullanmayınız. Karaciğerinizi yoracağından olumsuz etkilere maruz kalabilirsiniz. Bu ürünün yan etkisi değildir aslında Alkolün zayıflama kapsülüne karşı olan tepkimesidir.Ürünü kullanırken alkol kullanımınızı azaltmanızı öneriyoruz.

Sabah 10:00 dan sonra aldığınızda ve bünyenizin besin ihtiyacını yeteri kadar sağlayamıyorsanız halsizlik ile karşı karşıya kalabilirsiniz.İlk kullanımlarınızda (ilk 10-15 gün) ağız kuruluğunu çok fazla hissedebilirsiniz. Çok Zayıflatan HaplarBünyenizin alışmasını bekleyiniz.Ağız kuruluğu su tüketilmesi için size verilen bir uyarıdır.

Özellikle şikayet alınan çarpıntıların en büyük sebeplerinden biri aşırı derece kahve tüketimidir. Uyarılarımıza uyulduğu sürece herhangi bir sağlık sorunu ve kalıcı bir yan etki yapmamaktadır.

Ürün Hakkında Aydınlatıcı Bilgiler

Bu bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren besin takviyesidir. İçeriğinde kimyasal bir bileşim bulunmamaktadır. Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Ayırım Bilgileri:

1. Paketin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak "KMDL" yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.
2. Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram mevcuttur.
3. Işıksız ortamda renk mattır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait "KMDL" logosu bulunur.
2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renkte olup, açık renkli kısım üzerinde üreticinin irtibat numarası, koyu kısmı üzerinde ise firma logosu bulunmaktadır.
3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır.

Çok Zayıflatan Haplar

Çok zayıflatan haplar hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Sağlık ve Kişisel Bakım
Ana Sayfa  |  Lida  |  Yan Etkileri  |  Kimler Kullanamaz  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 lidasatis.org - Bütün hakkı saklıdır.
Çok Zayıflatan Haplar - Online Destek Hattı
kartal evden eve nakliyat esenyurt evden eve nakliyat bahcelievler evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat beyoglu evden eve nakliyat umraniye evden eve nakliyat sisli evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat kurtkoy evden eve nakliyat bayrampasa evden eve nakliyat bakırkoy evden eve nakliyat sehirlerarasi evden eve nakliyat bahcesehir evden eve nakliyat bahcesehir evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat tuzcuoğlu evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ev esyası depolama