Lida çayı kullanımı

Lida çayı kullanımı üzerine istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz. Lida çayı kullanımı ve daha fazlası için lida çayı kullanımı sayfasını inceleyiniz.

Lida Çayı Kullanımı Etiketleri

lida çayı kullanımı, lida çayı kullanımı siparişi, orjinal lida çayı kullanımı, lida çayı kullanımı fiyatı, lida çayı kullanımı yorumları, lida çayı kullanımı satışı, en ucuz lida çayı kullanımı
Bitkisel Zayıflama Hapı

Lida, Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 4 bitki ekstresi içeren % 100 doğal besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutucu olan Lida, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenlidir. Lida, içeriğinde kesinlikle kimyasal bileşim bulunmamaktadır.

Lida içeriğinde bulunan bu bitkiler uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenenir ve inanılmaz kuvvetli etkiye sahiptir. Lida, şu an uzakdoğu ve Amerika'da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Etken maddesi Uzakdoğu'da yüzyıllardır özellikle yemeklerde zindelik amaçlı olarak işlenen "Yunnan Yosunu" olan Lida, şu an Uzakdoğu ve Amerika'da zayıflama preparatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Lida DaidaiHua Kapsülü kullanımdan sonra besin alımına dikkat edildiği süre içinde herhangi bir şekilde diğer ürünler gibi kilolarınızı geri aldırmaz. Lida DaidaiHua Kapsülü sizin var olan kilolarınızdan sonsuza kadar kurtardığından dolayı bu ürüne Mucize Ürün Lida adı verilmiştir..

Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Kimler kullanamaz?

Bu kapsülleri üreten firmanın beyanına göre; 19 yaşından küçük veya 60 yaşını aşkın, 3 kilogramdan az kilo fazlası bulunan, Aşırı sıvı tüketmesi sakıncalı olan, Metabolizması çekirdekli ve kabuklu yemişler veya içerikteki diğer bitkilere alerjik reaksiyon gösteren, Gebelik yada emzirme döneminde olan kimseler ile doktor kontrolünde ve tedavisi devam eden aşağıdaki rahatsızlıklara sahip kimseler: Her tür kalp rahatsızlığı, Damar sistemi rahatsızlığı, Hipertansiyon ve Migren hastaları kesinlikle bu ürünü kullanamazlar. Lütfen bu ürünü kullanırken herhangi bir yan etki gördüğünüzde kullanımı durdurunuz ve doktorunuza danışınız. Bilgilendirme mesajlarımız ürünün sağlığa zararlı olduğu için değil diğer hastalıklarla veya etkilerle tepkime gösterdiğindendir.

Nasıl etki yapar?

Evet bu ürün gerçek bir mucizedir.

İçeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen, aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Kapsüllerin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı bir etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişikliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışamamasıdır.

Kullanım süresine veya kullanım fazlalığına göre kilo atımı yapılmamaktadır. Sizin bünyenizde bulunan ve yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı, yakılabilen yağlarınıza göre aylık kilo vermeleriniz değişmektedir.

Eğer ilk bir kaç günde kilo veremez iseniz bunu bir başarısızlık olarak nitelendirip kürü kesinlikle kesmeyiniz. Kür süresi içinde ara vermemeye dikkat ediniz.

Ürünü kullanırken spor desteğini şart olarak görmeyiniz, sadece başarınızın daha hızlı olmasını sağlayabilmeniz için bizim önerimizdir.

Sizi sadece var olan kilolarınızdan kurtarır. Sağlıklı bir yaşam için lütfen besin alma alışkanlığınıza ve spor yapmaya önem gösteriniz.

Yan etkisi var mıdır? Lida Çayı Kullanımı

Ürünü daha önce kullanan kimselerde görülen genellikle azami ilk 5-10 günlük periyodda rahatsız edici olmamak kaydıyla geçici veya yanlış kullanım sonucu ortaya çıkmış yan etkilerdir. Belirlenen yan etkileri aşağıdaki gibidir..

* Baş dönmesi
* Ağızda kuruluk
* Mide bulantısı
* Hafif ve kısa süreli palpitasyon
* Bağırsak tembelliği
* Uykusuzluk

Ürünü kullanırken kahve kullanımını azaltarak kalp çarpıntılarına engel olabilirsiniz. Ürünü kullandığınızda aşırı alkol kullanmayınız. Karaciğerinizi yoracağından olumsuz etkiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ürünün yan etkisi değildir aslında Alkolün zayıflama kapsülüne karşı olan tepkimesidir.Ürünü kullanırken alkol kullanımınızı azaltmanızı öneriyoruz.

Sabah 10:00 dan sonra aldığınızda ve bünyenizin besin ihtiyacını yeteri kadar sağlayamıyorsanız halsizlik ile karşı karşıya kalabilirsiniz.İlk kullanımlarınızda (ilk 10-15 gün) ağız kuruluğunu çok fazla hissedebilirsiniz. Lida Çayı KullanımıBünyenizin alışmasını bekleyiniz.Ağız kuruluğu bir yan etki değildir bu sadece su tüketilmesi için size verilen bir uyarıdır.

Özellikle şikayet alınan çarpıntıların en büyük sebeplerinden biri aşırı derece kahve tüketimidir. Uyarılarımıza uyulduğu sürece herhangi bir sağlık sorunu ve kalıcı bir yan etki yapmamaktadır.

Ürün Hakkında Aydınlatıcı Bilgiler

Bu bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 doğal besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenlidir. İçeriğinde kesinlikle kimyasal bileşim bulunmamaktadır. Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Ayırım Bilgileri:

1. Paketin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak "KMDL" yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.
2. Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram mevcuttur.
3. Işıksız ortamda renk mattır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait "KMDL" logosu bulunur.
2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renkte olup, açık renkli kısım üzerinde üreticinin irtibat numarası, koyu renkli kısım üzerinde ise firma logosu bulunmaktadır.
3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır.
Ana Sayfa  |  Lida  |  Yan Etkileri  |  Kimler Kullanamaz  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 lidasatis.org - Bütün hakkı saklıdır.
Online Destek Hattı
Ana Sayfa   |   İletişim   |   Biz Arayalım