catch me, patch me!
LİDA ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ

Lida Nedir ?

Çin dağlarında yetişen ve uzakdoğuda yüzyıllardır yemeklerde zindelik amLidaaçlı işlenen Yunnan yosunu ile birlikte 9 çeşit bitkiden oluşan,tamamen bitkisel bir zayıflama kapsülüdür. Modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren %100 bitkisel bir üründür. LIDA yosun kapsülü tokluk hissi vererek su ile birlikte vücuttaki yağları yakmanızı sağlar.İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Nasıl Etki Gösterir?

Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün, aylık 4 - 12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorlarken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişkenliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmamasıdır.

Kimler Kullanamaz !

* Hamile ve emziren bayanlar.
* Kalp, damar tıkanıklığı rahatsızlıkları.
* Hiper Tansyon
* Migren,
* Çekirdek alerjisi
vb. gibi rahatsızlıkları olanların kullanması sakıncalıdır.
Herhangi bir yan etki görüldüğünde kapsülün kullanımına ara verilmelidir. Lida kapsül kullanılırken mümkün olduğunca başka bir ilaç kullanılmamalıdır. Lida kullanacak kişilerin sağlıkla ilgili problemi olmamalıdır.
Kilosu boyundan az olan kişilerin lida kullanması sakıncalıdır. Çünkü lida kapsüllerin bu kişiler üzerindeki yan etkileri fazla görülmektedir.

hear clear pro Nasıl Etki Yapar ?

Evet Lida DaidaiHua Kapsülü gerçek bir mucizedir.

Lida; içeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen, aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lida DaidaiHua Kapsülü, aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı bir etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişikliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışamamasıdır.

Kullanım süresine veya kullanım fazlalığına göre kilo atımı yapılmamaktadır. Sizin bünyenizde bulunan ve yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı, yakılabilen yağlarınıza göre aylık kilo vermeleriniz değişmektedir.

Eğer ilk bir kaç günde kilo veremez iseniz bunu bir başarısızlık olarak nitelendirip kürü kesinlikle kesmeyiniz. Kür süresi içinde ara vermemeye dikkat ediniz. Lida DaidaiHua Kapsülü kullanırken spor desteğini şart olarak görmeyiniz, sadece başarınızın daha hızlı olmasını sağlayabilmeniz için bizim önerimizdir. Lida DaidaiHua Kapsülü sizi sadece var olan kilolarınızdan kurtarır. Sağlıklı bir yaşam için lütfen besin alma alışkanlığınıza ve spor yapmaya önem gösteriniz. Lida DaidaiHua Kapsülü kullanımdan sonra besin alımına dikkat edildiği süre içinde herhangi bir şekilde diğer ürünler gibi kilolarınızı geri aldırmaz. Lida DaidaiHua Kapsülü sizin var olan kilolarınızdan sonsuza kadar kurtardığından dolayı Lida DaidaiHua Kapsülüne Mucize Ürün Lida adı verilmiştir.

LİDA ZAYIFLAMA ÇAYI

Lida Meizi Tea - Lida Zayıflama ve Güzellik Çayı Lida

Günde 900 gr zayıflayacağınızı hayal edebilir misiniz? Artık bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. "Lida" doğal bitki ürünlerimizle zayıflayın!

Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Lida Meizi çay, Lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, tek başına da kullanılabilir.

Her iki şekilde de sağlıklı ve yan etkisiz bir biçimde zahmetsizce zayıflamanıza olanak sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.

İçeriğindeki Bitkiler:

Camellia sinensis bitkisinin kurutulmuş yapraklarından oluşuyor. Bizim bildiğimiz siyah çayla hemen hemen aynı bitki. Bu bitkinin Çin deki kullanımı 5000 yıl öncesine kadar gidiyor.
Bir kafein kaynağı sayılabilir.
Bu maddeler sayesinde, merkezi sinir sistemini uyarıcıdır,yumuşak kasları gevşeticidir ki bu sayede nefes açıcı etki yapar, kalbi uyarır, böbrekleri uyararak di üretik etki yapar . Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır.


Tuckahoe Tuckahoe (Peltandra virginica): bitkisi Bu bitki ise çok eski zamanlarda iştah kesici olarak kullanılmış bir bitkidir. Avrupada askerler uzak yerlere savaşa giderken yada avcıların uzun sürecek avlarında yapraklarını yiyerek açlıklarını bastırdıkları söyleniyor.

Lida

Lida hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Ana Sayfa  |  Lida  |  Yan Etkileri  |  Kimler Kullanamaz  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 lidasatis.org - Bütün hakkı saklıdır.